Rakvere Linnavalitsuse eelinfo 14.09-20.09.2015

14.09.2015 kell 09:00 Rakvere linnavalitsuse istung

Istungi päevakord

1. Sõidukikaardi kehtetuks tunnistamine.
Ettekandja : Riina Männiste
2. Rakvere linnavolikogule määruse eelnõu "Rakvere linnavolikogu 27. juuni 2008 a. määruse nr 27 ""Taksojuhi teenindajakaardi andmete loetelu ja vorm ning taksoteenuste loetelu" kehtetuks tunnistamine" esitamine.
Ettekandja : Riina Männiste
3. Rakvere linnavalitsuse 25. juuni 2007. a määruse nr 5 „Taksona kasutatavale sõidukile esitatavad sõitjate mugavust ja ohutust tagavad nõuded" kehtetuks tunnistamine.
Ettekandja : Riina Männiste
4. Hooldaja ja hooldajatoetuse määramine.
Ettekandja : Kairit Pihlak
5. Avalduse esitamine eestkostja määramiseks.
Ettekandja : Kairit Pihlak
6. Avalduse esitamine eestkostja määramiseks.
Ettekandja : Kairit Pihlak
7. Rakvere Kungla Lasteaia rühmades laste arvu suurendamine.
Ettekandja : Kairit Pihlak
8. Mitterahalise toetuse eraldamine mittetulundusühingule Kammerkoor Solare.
Ettekandja : Kairit Pihlak
9. Mitterahalise toetuse eraldamine mittetulundusühingule Virumaa Pallimängude Kool .
Ettekandja : Kairit Pihlak
10. Mitterahalise toetuse eraldamine mittetulundusühingule LÄÄNE-VIRUMAA SPORDIVETERANIDE KOONDIS.
Ettekandja : Kairit Pihlak
11. Mitterahalise toetuse eraldamine mittetulundusühingule Spordiklubi Viru Judo.
Ettekandja : Kairit Pihlak
12. Soodustingimustel ruumide kasutusse andmine mittetulundusühingule EESTI SUMOLIIT .
Ettekandja : Kairit Pihlak
13. Soodustingimustel rajatiste kasutusse andmine mittetulundusühingule LÄÄNE-VIRUMAA SPORDILIIT.
Ettekandja : Kairit Pihlak
14. Rakvere linnavolikogule määruse "Rakvere linnavolikogu 26. juuni 2013. a määruse nr 15 "Rakvere linna jäätmehoolduseeskiri" muutmine" eelnõu esitamine.
Ettekandja : Rainer Miltop
15. Rakvere linnavolikogule määruse eelnõu "Rakvere linnavolikogu 26. veebruari 2014 a. määruse nr 4 „Raieloa andmise tingimused ja kord" muutmine" esitamine.
Ettekandja : Rainer Miltop
16. Munitsipaaleluruumi üürilepingu lõpetamine.
Et tekandja : Rainer Miltop
17. Hoonestusõiguse lepingus määratud kohustuste tähtaegade pikendamine.
Ettekandja : Rainer Miltop
18. Nõuete lootusetuks tunnistamine.
Ettekandja : Rainer Miltop
19. Riigihanke "Rakvere Linnavalitsuse ruumidesse mööbli ostmine koos paigalduse ja transpordiga" pakkumuste edukaks tunnistamine ja hankelepingu sõlmimine.
Ettekandja : Rainer Miltop
20. Riigihanke „Rakvere linnavolikogu ruumidesse mööbli ostmine koos paigalduse ja transpordiga" (viitenumber 165715) pakkumuse tagasilükkamine ja hankemenetluse lõppemine.
Ettekandja : Rainer Miltop
21. Riigihanke „Rakvere linnavolikogu saali mööbli ostmine koos paigalduse ja transpordiga" korraldamine.
Ettekandja : Rainer Miltop
22. Rakvere linnavolikogule otsuse eelnõu "Rakvere Raudteepeatuse esitatud projekti omafinantseeringu tagamine" esitamine.
Ettekandja : Mihkel Juhkami
23. Rakvere linnavolikogule määruse eelnõu "Rakvere linna 2015. aasta tei ne lisaeelarve" esitamine.
Ettekandja : Ruth Jõgiste
24. Raieloa andmine puu raiumiseks Kastani puiestee 16 kinnistul.
Ettekandja : Mihkel Juhkami

esmaspäeval 14. septembril 2015 kell 15.00 toimub Rakvere linnavolikogu hariduskomisjoni koosolek, Rakvere linnavalitsuse saalis, Tallinna tn 5.

Päevakord:

1.         Rakvere linna arengukava 2015-2030.

2.         Kohapeal algatatud küsimused.

teisipäeval, 15. septembril 2015.a.  kell 16.00 toimub Rakvere  linnavolikogu spordikomisjoni koosolek, Rakvere linnavalitsuse saalis, Tallinna tn 5).

Päevakord:

1.         2015.a II vooru spordiürituste ja –projektide toetusteks esitatud taotluste läbivaatamine

Ettekandjad: J. Rätsep, A. Holst

2.         Rakvere linna arengukava 2015-2030

3.         Kohapeal algatatud küsimused

kolmapäeval, 16. septembril 2015.a kell 16.00 toimub Rakvere linnavolikogu kultuurikomisjoni koosolek, Rakvere linnavalitsuse saalis, Tallinna 5.

1. Rakvere linna arengukava 2015 – 2030

Ettekandja: Kairit Pihlak