Rakvere Linnavalitsuse eelinfo 07.03-13.03.2016

Rakvere linnavalitsuse istungi päevakord 07.03.2016 kell 9.00

1.        Vajaduspõhise peretoetuse määramine.

Ettekandja : Kairit Pihlak

2.       Hoolduse ja hooldajatoetuse maksmise lõpetamine.

Ettekandja : Kairit Pihlak

3.       Rakvere linnavolikogule määruse eelnõu "Hooldekodu teenuse toetamine ja korraldamine" esitamine.

Ettekandja : Kairit Pihlak

4.        Rakvere linnavolikogule määruse eelnõu "Vähekindlustatud lastega perede sotsiaaltoetused" esitamine.

Ettekandja : Kairit Pihlak

5.        Rakvere linnavolikogule määruse eelnõu " Täisealisele isikule hoolduse seadmise ja hooldaja määramise ning hooldajatoetuse määramise ja maksmise kord" esitamine .

Ettekandja : Kairit Pihlak

6.        Rakvere linnavolikogule määruse eelnõu „Rakvere linnavolikogu 23. jaanuari 2013. a määruse nr 1 "Rakvere linna koolieelsete lasteasutuste pedagoogide ning huvikoolide õpetajate ja treenerite töötasustamise alused" muutmine" esitamine.

Ettekandja : Kairit Pihlak

7.        Soodustingimustel rajatiste kasutusse andmine mittetulundusühingule VIRUMAA PALLIMÄNGUDE KOOL .

Ettekandja : Kairit Pihlak

8.        Ehitusloa väljastamine ehitamiseks aadressil Kastani pst 10b.

Ettekandja : Rainer Miltop

9.        Lihthanke korraldamine Rakvere linna tänavate puhastamiseks vaakumimuriga.

Ettekandja : Rainer Miltop

10.    Munitsipaaleluruumi üürilepingu pikendamine.

Ettekandja : Rainer Miltop

11.    Rakvere linnavalitsuse 15. veebruari 2016.a korralduse nr 119 "„Linnavara võõrandamine enampakkumise korras" ja linnavara võõrandamiseks korraldatud enampakkumise kehtetuks tunnistamine.

Ettekandja : Rainer Miltop

12.    Kahjunõude küsimuse lahendamine.

Ettekandja : Rainer Miltop

13.    Riigihanke "Kindlustusteenuse ostmine Rakvere linnale kuuluvate objektide kindlustamiseks" pakkumuste edukaks tunnistamine ja hankelepingu sõlmimine.

Ettekandja : Rainer Miltop

14.    Rakvere linnavolikogule määruse eelnõu "Rakvere linna esmatasandi tervisekeskuse arengukava" esitamine .

Ettekandja : Rainer Miltop

15.    Rakvere Spordikeskus ele nõusoleku andmine ruumide tasuta kasutusse andmiseks.

Ettekandja : Mihkel Juhkami

16.   . Rakvere linnavalitsuse 01. aprilli 2013. a korralduse nr 239 "Rakvere Linnavalitsuse teenistuskohtade palgaastmete kinnitamine" muutmine.

Ettekandja : Mihkel Juhkami

07. märtsil 2016.a kell 15.00 Rakvere linnavolikogu spordikomisjoni koosolek,  Rakvere linnavalitsuses, Lai tn 20, nõupidamisteruumis nr 114

Päevakord:

1. Spordiorganisatsioonidele tegevustoetuse andmise korra ja Spordiürituste ja -projektide toetamise korra kohta tehtud muudatusettepanekute arutelu.

Ettekandja: A.Holst

Muudatusettepanekud esitada kirjalikult koos seletuskirjadega hiljemalt 07. märtsiks kell 13.00 linnavolikogu kantseleisse lii.ero@rakvere.ee

Kehtivad korrad:

2. Kohapeal algatatud küsimused.

Rakvere linnavolikogu sotsiaalkomisjonil toimub märtsis kaks koosolekut.

Esimene koosolek toimub teisipäeval, 8. märtsil kell 16.00 Rakvere linnavalitsuses,  Lai tn 20, nõupidamisruumis 114.

Päevakorras on uue sotsiaalhoolekande seaduse alusel Rakvere linnavolikogus kehtestatavate õigusaktide eelnõude arutelu. Täpsustatud päevakorra ja määruste eelnõud edastame  7. märtsil.

Teine koosolek toimub teisipäeval, 15. märtsil kell 15.00 Rakvere Kodutute varjupaigas, Vabaduse 59.

PÄEVAKORD:

1. Tutvumine Kodutute varjupaigaga ja ülevaade selle tööst.

Ettekandja: Ivar Alt

2. Uue sotsiaalhoolekande seaduse alusel Rakvere linnavolikogus kehtestatavate õigusaktide eelnõude arutelu

Ettekandja: Kairit Pihlak