Rakvere Linnavalitsuse 12.01.2015 istung

Istungi päevakord 12.01.2015 kell 09:00

1. Rakvere linnavolikogule otsuse eelnõu "Riigikogu valimise korraldamiseks jaoskonnakomisjonide liikmete nimetamine" esitamine.
Ettekandja : Riina Männiste
2. Vähekindlustatud perede laste koolitustoetuse määramine.
Ettekandja : Kairit Pihlak
3. Ühekordse sotsiaaltoetuse maksmisest keeldumine.
Ettekandja : Kairit Pihlak
4. Kokkuleppe sõlmimine üürivõlgnevuse tasumiseks ja üürilepingu muutmine.
Ettekandja : Kairit Pihlak
5. Rakvere linnavolikogule määruse eelnõu „Rakvere linnavolikogu 23.jaanuari 2013.a määruse nr 1 "Rakvere linna koolieelsete lasteasutuste pedagoogide ning huvikoolide õpetajate ja treenerite töötasustamise alused" muutmine" esitamine.
Ettekandja : Kairit Pihlak
6. Rakvere linnavolikogule volikogu määruse eelnõu "Rakvere linna 2015. aasta linnapäevade laada müügipileti hinna kehtestamine" esitamine.
Ettekandja : Kairit Pihlak
7. Mitterahalise toet use eraldamine Mittetulundusühingule Rakvere Bont Rulluisuklubi.
Ettekandja : Kairit Pihlak
8. Mitterahalise toetuse eraldamine Mittetulundusühingule Lääne-Virumaa Spordiveteranide Koondis.
Ettekandja : Kairit Pihlak
9. Mitterahalise toetuse eraldamine Mittetulundusühingule Spordiklubi Viru Judo.
Ettekandja : Kairit Pihlak
10. Mitterahalise toetuse eraldamine Mittetulundusühingule Lääne-Viru Pensionäride Liit.
Ettekandja : Kairit Pihlak
11. Soodustingimustel ruumide ja rajatiste kasutusse andmine mittetulundusühingule Eesti Lauatenniseliit.
Ettekandja : Kairit Pihlak
12. Soodustingimustel ruumide ja rajatiste kasutusse andmine mittetulundusühingule Rakvere JK Tarvas .
Ettekandja : Kairit Pihlak
13. Lääne-Virumaa Keskraamatukogu struktuuri, töötajate koosseisu ja töötasu astmete kinnitamine .
Ettekandja : Kairit Pihlak
14. Ehitusloa väljastamine ehitamiseks aadressil Sambla tn 3.
Ettekandja : Rainer Miltop
15. Kirjaliku nõusoleku väljastamine ehitamiseks aadressil Sambla tn 3 .
Ettekandja : Rainer Miltop
16. Kasutusloa väljastamine aadressil Rägavere tee 2.
Ettekandja : Rainer Miltop
17. Riigihanke „Kalmistumajanduse infosüsteemi tarkvara kasutamise ning andmekogu majutusteenuse ostmine" pakkumuse edukaks tunnistamine ja hankelepingu sõlmimine.
Ettekandja : Rainer Miltop
18. Eesti Arhitektide Liidu koostööpakkumine seoses Eesti Vabariik 100 kultuuriprogrammiga.
Ettekandja : Mihkel Juhkami
19. Rakvere Spordikeskuse kohviku rendilepingu täitmine.
Ettekandja : Mihkel Juhkami
20. Rakvere Linnavalitsuse ja hallatavate asutuste 2015. aasta alaeelarvete kinnitamine.