« Tagasi

Rakvere linn uuendab mänguväljakuid

Rakvere Linnavalitsuse pressiteade
29.07.2019

 

Läinud nädala lõpul algasid renoveerimistööd kolmel Rakvere linnas asuval laste mänguväljakul - Maidla, Vabaduse ja Suve tänavatel. Renoveerimistööde käigus võetakse maha vanad ja amortiseerunud atraktsioonid ning paigaldatakse nende asemele uued ja kaasaegsed.

Rakvere linnavalitsuse ehitusinsener Marianne Klopets tunneb rõõmu, et linnaruumis saab erinevates piirkondades renoveeritud järjekordsed kolm mänguväljakut (meenutame, et 2018. aastal korrastati Vahtra, Põhja ja Laial tänavatel asuvad mänguväljakud), kus lapsed turvaliselt mängida ja vabas õhus lustida saavad.

Maidla tänava mänguväljakule paigaldatakse kahe platvormiga, ronimisseina ja liumägedega mängulinnak, kahekohaline kiik ja uus liivakast.

Vabaduse tänava mänguväljak saab kümne erineva funktsiooniga ronila, mis pakub erinevaid väljakutseid jõudmaks järjest punktist A punkti B, sobides kasutamiseks alates neljandast eluaastast; liivakasti, kaks seljatoega istepinki ja grupikiige.

Suve tänava mänguväljakule paigaldatakse uued kiigeistmed, liumäe ja ronimisseinaga mängulinnak ning spordivahenditest rippkangid ja rööbaspuud.

Kolme mänguväljaku renoveerimine läheb maksma ligikaudu 33 000 eurot. Töid teostab Tiptiptap OÜ.

 

Teate koostas:

Kristel Mänd
kommunikatsioonispetsialist
510 4544
kristel.mand@rakvere.ee