Linnavalitsuse istungi päevakord 20.06.2016

Istungi päevakord 20.06.2016 kell 09:00

1. Nõusoleku andmine avaliku ürituse korraldamiseks.

Ettekandja : Riina Männiste

2. Nõusoleku andmine avaliku ürituse korraldamiseks.

Ettekandja : Riina Männiste

3. Nõusoleku andmine avaliku ürituse korraldamiseks .

Ettekandja : Riina Männiste

4. Rakvere linnavolikogule määruse eelnõu "Rakvere linna haridusteenuste haldamise infosüsteemi ARNO asutamise ja põhimääruse kinnitamise delegeerimine" esitamine.

Ettekandja : Riina Männiste

5. Avalduse esitamine eestkostja määramiseks.

Ettekandja : Kairit Pihlak

6. Avalduse esitamine eestkostja määramiseks.

Ettekandja : Kairit Pihlak

7. Sotsiaaleluruumi üürilepingu lõpetamine ja üürilepingu sõlmimine .

Ettekandja : Kairit Pihlak

8. Lihtsustatud korras tellitava teenuse hankemenetluse „Alushariduse teenuse osutamine Rakvere linnas" pakkumuse edukaks tunnistamine.

Ettekandja : Kairit Pihlak

9. Kultuuriseltside tegevuse toetamise korrastamine.

Ettekandja : Kairit Pihlak

10. Katastriüksuse sihtotstarbe muutmine .

Ettekandja : Mihkel Juhkami

11. Riigi omandisse jäetavatele maaüksustele sihtotstarbe ja koha-aadressi määramine ning arvamuse andmine maa riigi omandisse jätmise kohta .

Ettekandja : Mihkel Juhkami

12. Rakvere linnavolikogule otsuse eelnõu "Maa munitsipaalomandisse taotlemine" esitamine.

Ettekandja : Mihkel Juhkami

13. Herne tn 20 kinnistu detailplaneeringu koostamise algatamine.

Ettekandja : Mihkel Juhkami

14. Riigihanke "Seminari tänava teekatte taastusremont" (viitenumber 175508) pakkumuse edukaks tunnistamine .

Ettekandja : Mihkel Juhkami

15. Rakvere Reaalgümnaasiumi sadevee kanalisatsiooni ehitamiseks korraldatud lihthanke pakkumuse edukaks tunnistamine.

Ettekandja : Mihkel Juhkami

16. Rakvere Rohuaia Lasteaeda saali kardinate, valgus-, heli- ja esitlustehnika seadmete ostmiseks ja paigalduseks korraldatud riigihanke pakkumuse tagasi lükkamine ja pakkumuste edukaks tunnistamine..

Ettekandja : Mihkel Juhkami

17. Rakvere Linnavolikogule otsuse eelnõu "Munitsipaalomandisse antud sotsiaalmaa sihtotstarbe muutmiseks ja võõrandamiseks nõusoleku taotlemine" esitamine.

Ettekandja : Mihkel Juhk ami

18. Rakvere Linnavolikogule otsuse eelnõu "Nõusoleku andmine hoonestusõiguse võõrandamiseks ja hüpoteegiga koormamiseks" esitamine.

Ettekandja : Mihkel Juhkami

19. Rakvere linnavolikogule määruse eelnõu "Rakvere linna 2016. aasta lisaeelarve" esitamine.