Linnamaleva suvi algab taas.

Rakvere Linnamalevas saavad tööd kuni 90 noort alates 13.-18. eluaastani.

Linnamaleva eesmärk on pakkuda lastele suvel võimalust tööd teha ning lisaks sellele ühistegevusi ja -koolitusi töövälisel ajal. Eeldame, et noor, kes soovib osaleda linnamaleva tegevustes on tegus ja motiveeritud tegema koostööd; algatusvõimeline ning aktiivne. Malevas osalemiseks peab noore vanus olema vähemalt 13 eluaastat ja elukoht rahvastikuregistri järgi Rakvere linn.

Linnamalevasse registreerimist alustatakse sel aastal pisut teisiti, kui eelnevatel aastatel. Nimelt oodatakse noortelt CV-d ja motivatsioonikirja (noortele viib CV kirjutamise koolituse läbi Rajaleidja keskus 30. märtsil Rakvere Avatud Noortekeskuses). Palume CV ja motivatsioonikiri esitada 15. aprilliks 2015. a Rakvere noortekeskuse noorsootöötaja Mari-Liis Küüsmaa meili aadressile linnamalev@rakvere.ee Ühtlasi on kõikidel noortel võimalus pöörduda noortekeskuse poole, et saada abi CV ja motivatsioonikirja kirjutamisel. Peale CV-de läbivaatamist kutsutakse noored (maikuu jooksul) rühmaintervjuule.

Linnamaleva rühmad teevad heakorratöid ning töötatakse tööpäeviti, seega esmaspäevast reedeni. Samas on kahel vahetusel lisaks võimalus teenindada suurüritusi, mis toimuvad nädalavahetustel – nt Rakvere linna päevad 12.-13. juunil vm.

Tekkinud küsimuste korral helistada Mari-Liisile 55 64 5096

rakverelinnamalev.wordpress.com