Liikluse ümberkorraldused Rakveres

C.R.Jakobsoni tänava lõigul Tallinna tänava ristmikust kuni Parkali tänava ristmikuni renoveeritakse vee- , kanalisatsiooni- ja sadeveetorustikke ja nende ühendused, ehitatakse välja tänavavalgustus ja kõnniteed ning lõpetuseks saab uue teekatte ka kogu sõidutee osa.

Tööde teostajaks on Viamer Grupp OÜ. Tööde kogumaksumuseks koos käibemaksuga on lepingu kohaselt 220 481 eurot ja tööde valmimise lõpptähtajaks on 31.oktoober.

Tööd rahastatakse pea võrdsetes osades AS Rakvere Vesi ja Rakvere linnavalitsuse poolt.

Tegemist on pärast Spordikeskuse ja Aqva hotelli valmimist väga intensiivse kasutuse saanud teelõiguga, mida täna võib julgelt nimetada üheks olulisemaks Rakvere tuiksooneks.

Seoses ehitustöödega suletakse ühistranspordi liiklus C.R.Jakobsoni tänaval ajavahemikul 05.09.2014-26.09.2014 kell 21.00. Liiklus antud piirkonnas on häiritud ja tuleb jälgida liiklust korraldavaid märke.

Ühistranspordi  peatused paigutatakse ajutiselt ringi "Keskväljaku" peatus hakkab paiknema "Bussijaamas"  (Turu Tare vastas) ja "Jakobsoni" tänava peatus  "Laada"(Maksu-ja Tolliameti vastas) peatuses.

Lisainformatioon: linnapea Mihkel Juhkami 505 4492