Kuulutab Rakvere linn välja enampakkumise „piilar“ tüüpi reklaamkonstruktsioonide paigaldamise, omamise ja kasutamise eesmärgil

Vastavalt 28. mai 2018 nr 326 korraldusele
________________________________________
Kuulutab Rakvere linn välja enampakkumise „piilar" tüüpi reklaamkonstruktsioonide paigaldamise, omamise ja kasutamise eesmärgil. Rendile antakse järgmised asukohad: Tallinna tn 10 - Rohuaia tn 7 asuva kinnistu nurga juures; F. R. Kreutzwaldi tänav L1 - F. R. Kreutzwaldi tn 14 asuva kinnistu ees; Laada tänav 7 - parkla nurga peal kõnniteel. Paigaldatavad reklaamalused peavad olema ühtse disainiga, valgustatud, püstise formaadiga, kuni 3 m kõrge ja kuni 1,4 m lai. Renditasu alghind on 600 eurot ühes aastas ühe objekti kohta. Rendileping sõlmitakse 5 aastaks.
Pakkumised tuleb esitada Rakvere Linnavalitsusse, aadressil Lai tn 20, kinnises ümbrikus ning lisada märge "Mitte avada enne 06.06.2018.a kell 10:30" ja märksõnaga "Rakvere reklaamalused 2018";
Pakkumiste vastuvõtja märgib ümbrikule vastuvõtmise kuupäeva ja kellaaja. Ümbrikud avatakse 06.06.2018 kell 10.30 saabumise järjekorras.
Täpsem info: https://server.amphora.ee/rakverelv/index.aspx
Kontakt: Marju Püümets