Rakveres langetatakse ohtlikke puid

Rakvere Linnavalitsuse pressiteade
26.11.2019

Kolmapäeval, 27. novembril alustatakse Rakvere linnas ohtlike puude langetamisega.

Rakvere Linnavalitsus on iga-aastase korralise hooldustöö raames tellinud Vabriku tänaval Rahvaaias seitsmeteistkümne, Lembitu tänaval ühe, Maidla tänaval kaheteistkümne, L. Koidula tänaval nelja, Vee tänaval kahe, Allika ja Karja tänava nurgal kahe, Karja tänaval ühe, Nortsu teel ja Lennuki tänaval kahekümne kaheksa, Vabaduse tänaval ühe ja Vallikraavi tänaval kolme ohtliku puu likvideerimise.

Likvideerimisele minevad ohtlikud puud Maidla tänaval. Foto: Anu Otsma.

Rakvere linnaaedniku Anu Otsma sõnul on langetamisele minevad puud haiged ja halvas seisukorras. „Inimeste ohutuse tagamiseks on vaja need likvideerida," selgitab Otsma.

Likvideeritavad puud on looduses tähistatud punase ristiga ja puud võtavad maha kogenud arboristid. Raietööde teostamise tähtaeg on 15. detsember 2019.

Anu Otsma
Linnaaednik