Kaevetööd Vabaduse ja Piiri tänaval muudavad ajutiselt liikluskorraldust

Rakvere Linnavalitsuse pressiteade
17. oktoober 2019

Alates 22. oktoobri hommikul kell 8.30-st kuni 23. oktoobri õhtul kella 17-ni suletakse ehitustööde tõttu liiklusele Vabaduse tänav lõigus Karja tänavast kuni Saueaugu tänavani.

Läbipääs tänavalõigul puudub. Liiklejatel palutakse jälgida ajutisi liikluskorraldusvahendeid.

Sellest tulenevalt teisaldatakse linnaliini number 3 peatus Saueaugu ajutiselt Saueagu ja Vabaduse tänava ristmikule ja bussid sõidavad antud ajavahemikul mööda Saueagu tänavat.

Pärast 23. oktoobrit liiguvad ehitustööd mööda Piiri tänavat edasi Rägavere tee suunas.

Kaevetööd Piiri tänaval algavad 24. oktoobril ning sellega seoses jääb juurdepääs Piiri tänavale Vabaduse tänava poolt suletuks. Kaevetööde edenedes avatakse Piiri tänav transpordile järk-järgult. Läbipääsu töötsoonis ei ole, kuid kinnistutele võimaldatakse juurdepääs. Piiri tänava elanike transpordile tagatakse ehitustööde ajal kinnistutele juurdepääs hommikuti ja õhtuti.

Ehitustööde ajal konkreetse kinnistu juures ei ole tagatud transpordi juurdepääs kinnistule ja kinnistult ära, kui ei ole kinnistuomanikuga kokku lepitud teisiti.

Kaevetööde käigus rekonstrueeritakse Piiri tänaval kogu ulatuses (alates Rägavere teest kuni Vabaduse tänavani) vee- ja kanalisatsioonitorustik ja rajatakse sadeveetorustik.

Töid teostab AS Rakvere Vesi tellimusel T.A.K. Ehitus OÜ. Kogu projekti eeldatav ehitustööde lõpptähtaeg kaevetööde osas on jaanuar 2020. a, katendite ja haljastuse taastamise osas mai 2020. a.

AS Rakvere Vesi

+322 5886, 510 4544