Laulu- ja tantsupeo Tule Tulemine Rakvere linnas

Suvise XXVII laulu- ja XX tantsupeo TuleTulemine toimub Rakveres reedel, 28. juunil.

Tule annab Rakvere linnale üle Kadrina vald (linna piiril Silberauto juures) kell 11. Edasi liigub tuli mööda linnatänavaid Rakvere Linnavalitsuse ette, kus kell 11.20 algab meeleolukas kontsert, mille lavastaja on tuntud rahvatantsujuht ja tantsupedagoog Maie Orav. Kontserdil esinevad rahvatantsuansambel Tarvanpää, Rakvere gümnaasiumi rahvatantsijad Maie Karuse eestvedamisel, Virumaa Tütarlastekoor Ly Ipsbergi juhendamisel ja Rakvere Linnaorkester Teno Kongi juhendamisel.

Peale kontserti liigub tuli jälle mööda linnatänavaid Piirale, kus linnapiiril, kell 12:30, antakse tuli üle Vinni vallale. Rakvere linnas saadavad tuld terve teekonna vältel Rakvere Spordikooli noored sportlased.

Kõik on oodatud tule teekonnast osa saama!