Linnaliinide ajutine liikluskorraldus kestab kuni linnapäevade lõpuni

Rakvere Linnavalitsuse pressiteade
05.06.2019

Seoses algavate Rakvere linna päevadega ja selle raames toimuvate üritustega keskväljakul pikendatakse 28. maist kehtima hakanud ajutist liikluskorraldust, kus liikluseks on suletud Parkali ja F. G. Adoffi tänavate vaheline lõik, kuni 10. juuni kella 06.00-ni.

Läbisõiduvõimalus ristmikult puudub. Samuti jäävad kuni pühapäeva õhtuni kehtima ajutiselt uude asukohta üle viidud kaks linnaliine teenindavat ühistranspordi peatust. Linnaliinibussid nr 1, 2, 3 ja 5 peatuvad Jakobsoni tänaval Parkali (Aqva) parkla juures asuvas ajutises peatuses. Linnaliinibussid nr 3 ja 5 peatuvad Tsentrumi juures (Koidula 1) asuvas ajutises peatuses.

Rakvere Linnavalitsus vabandab ebamugavuste pärast ja palub jälgida ajutisi liikluskorraldusvahendeid.

Teate koostas:
kommunikatsioonispetsialist