Emadepäeval peetakse Rakveres beebide lusikapidu

Rakvere Linnavalitsuse pressiteade
10.05.2019

Saabuval pühapäeval, 12. mail, mil tähistatakse ühtlasi emadepäeva, toimub Rakvere linnavalitsuse valges saalis lusikapidu ehk linnapea Marko Tormi traditsiooniline vastuvõtt kõige nooremate rakverlaste ja nende vanemate auks.

Rakvere linn kingib beebidele linnapoolse tervitusena linna vapiga hõbelusika, Eesti Lastekirjanduse Keskuse ja Kultuuriministeeriumi poolt raamatu „Pisike puu", mis kingitakse kõikidele Eestis sündivatele lastele ning Aqva spaa poolt kinkekaardi beebide ujutamisele.

Lusikapeole olid tänavu kutsutud 73 rakverlast (43 poissi ja 30 tüdrukut), kes on sündinud ajavahemikus 1. oktoobrist 2018 kuni 31. märtsini 2019.

Kutsutute seas on seekord ka kahed kaksikud.

Lusikapeol esinevad meeleoluka kavaga Triinu Lasteaia lapsed ja tantsuring Tipa Tapa.

Teate koostas:

kommunikatsioonispetsialist