Rakvere tervisekeskuses peetakse sarikapidu

Rakvere esmatasandi tervisekeskuse ehitus on jõudnud järgmisesse oodatud etappi – sel reedel, 1. veebruaril kell 12 peetakse sarikapidu.

Rakvere linnapea Marko Torm rõõmustab, et linlaste poolt kauaoodatud uue tervisekeskuse ehitus on jõudsalt edenenud. "Ehitusgraafiku järgi valmib hoone käesoleva aasta septembriks ning Rakvere Tervisekeskus on valmis patsiente vastu võtma hiljemalt novembri algusest," märgib linnapea.

Rakvere esmatasandi tervisekeskuses aadressiga E. Vilde tn 2a/1 asuvad tänapäevastes ruumides tööle 10 perearsti koos pereõdedega, füsioterapeut, 2 psühhiaatrit ja ämmaemand.

Hoone arhitektuuriprojekti autorid on Anto Savi, Margus Soonets ja Jürgen Lepper arhitektuuribüroost BOA, ehitustöid teostab OÜ Revin Grupp.

Ehituse maksumus on 2,263 miljonit eurot, mida rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi toel 1,334 miljoni euro ulatuses.