Talihooldustööd käivad täie hooga

PRESSITEADE
2. jaanuar 2019

Heitlik ilm, tihe lumesadu, kohatine tuisk ja tugev tuul on muutnud teeolud kõikjal keeruliseks. Rakvere linna avalike teede, tänavate ja bussipeatuste heakorra eest hoolitsevad lepingupartnerid on täna hommikust saati teinud lume- ja libedusetõrjet.

Rakvere linnavalitsuse teedeinsener Lennart Korbe: "Praegu on põhirõhk libeduse tõrjel, sest langev temperatuur toob kaasa jäite tekkimise. Käib tihe tänavate soolatamine, et vältida lume kinnisõitmist ja libeduse teket. Kogu tehnika on valmis, jälgime ilma ja oleme valmis reageerima vastavalt olukorrale ja vajadusele."

Esimeses järjekorras teostatakse talihooldustöid linna põhitänavatel, mis on kõige suurema liiklusintensiivsusega (F. R. Kreutzwaldi, Tallinna, Lai, Laada, F. G. Adoffi, Ed. Vilde, L. Koidula (F. G. Adoffi ja Võimla tänavate vaheline lõik), Tuleviku, Niine ja Narva tänav).

Palume kõigil liiklejail olla ettevaatlik ja arvestada keeruliste ilma- ja teeoludega.