Rakvere Spordikeskuse juhiks saab Siim Tuus

Pressiteade
02.11.2018

Konkurss Rakvere spordikeskuse juhi leidmiseks on lõppenud. Linnavalitsuse komisjoni otsusel valiti lõppvooru jõudnud kandidaatide seast uueks juhiks Rakvere juurtega Siim Tuus.

Siim Tuus on  lõpetanud Ameerika Ühendriikides asuva Liberty Ülikooli, omandades  bakalaureusekraadi majandusteaduse ja magistrikraadi ärijuhtimise erialal. Olles töötanud aastaid tennisetreenerina, asus ta 2017. aastal Eestisse naastes tööle Rocca al Mare Padelikeskuse juhina ja Eesti Padeli Liidu peasekretärina, pühendudes uue spordiala populariseerimisele. Omades suurt spordikirge, on tal tugev valdkondlik taust ja põhjalik ülevaade Eesti spordielust.

Rakvere Linnavalitsuse poolt väljakuulutatud konkursil spordikeskuse direktori ametikohale kandideeris enam kui kakskümmend inimest, kelle seast pääses lõppvooru kolm tugevat kandidaati.

Linnapea Marko Torm: „Mul on heameel, et Siim on otsustanud meie meeskonnaga liituda. Tegemist on energilise ja head analüüsioskust omava teotahtelise inimesega. Usun, et Siim suudab Spordikeskuse väga tööka kollektiiviga viia spordivaldkonda jõuliselt edasi ja saame lisaks ühe tubli perekonna Rakveresse tagasi. Jõudu tööle," lisab linnapea.