« Tagasi

Algab kauplejate registreerimine Rakvere Tšilli sügislaadale

6. oktoobril peetakse Rakveres kultuurikeskuse eestvedamisel esmakordselt Tšilli Sügislaata. Kastani puiesteel ja Rakvere spordikeskuses toimuva laada teemaks on särtsakas ja väge täis tšilli.

"Laadale ootame eelkõige kauplejad oma talutoodangu, käsitöö ja sügisandidega. Nagu laada nimigi ütleb, on eriti hinnas kõik see, mis seotud tšilliga," tutvustab laada ideed kultuurikeskuse direktor Eve Alte.

Kauplejana saab end laadale registreerida alates 1. augustist 2018 kell 10.00 kultuurikeskuse kodulehel http://rakverekultuurikeskus.ee/rakvere-tsilli-sugislaat/

Laadapäeval jagub tegevust ja laadalusti pere kõige väiksematest kuni täiskasvanuteni välja. "Lastele on spordikeskuses avatud  Virumaa ägedaim batuudimaa. Rakvere avatud noortekeskus ootab kõiki tõukeratastega rulaparki trikitama. Lisaks droonid, ronimissein ja palju muud," kirjeldab kirevat laadaprogrammi kultuurikeskuse projektijuht Katrin Põllu.

Aiandus- ja taimekasvatushuvilistele peab temaatilisi loengud Saare-Tõrvaaugu aiandi aednik Harri Poom. Üheks loengu teemaks on Eestis aina populaarsust kogunud viinamarjakasvatus.

Laadal on ainukordne võimalus degusteerida Virumaa Teataja ja Käänu talu hoidiste konkursi "Paabu" magusaid ja soolaseid purgihõrgutisi. Konkursi võitjad ja eriauhinnad kuulutuatakse välja laada kultuurilaval. Hoidiseid oodatakse Virumaa Teataja toimetuse ruumides (Laada tn 27, Rakvere) 2. oktoobrini.

Laada peaesinejaks on BOMBILLAZ ja kultuurilaval säravad kohalikud kultuurikollektiivid.

Kogu laadainfo on leiatav: www.rakverekultuurikeskus.ee/rakvere-tsilli-sugislaat/