Ajutised muudatused Rakvere linnaliinibusside sõidugraafikutes alates 15. maist

M.K.Reis-X OÜ annab teada, et seoses Karja tänaval toimuvate kaevetöödega kehtivad Rakvere linnaliinibusside sõidugraafikutes ajutised muudatused.

• Alates 15. maist kuni kaevetööde lõpuni, ei läbi linnaliinibuss nr. 1 Side peatust ja Näpilt Piirale sõites Karja peatust. Buss peatub ajutiselt Piiri peatuses.
  • Alates 15.maist kuni 19. maini ei läbi linnaliinibuss nr. 2 Seminari peatust ja lihakombinaadist Piirale sõites Karja peatust, peatudes ajutiselt Viru peatuses.
  • Alates 15.maist kuni 19. maini ei läbi linnaliinibuss nr. 3 Seminari peatust.

Karja tänava sulgemise tõttu ei teeninda linnaliinibussid nr. 1 ja nr. 2 Tartu peatust.
Ajutine peatus asub Kastani tänaval Karja tänava ristmiku juures.

Lisainfot jagab M.K.Reis-X OÜ vedude korraldaja Hardo Sulger telefonil 5845 5040.