Linnavalitsuse istungi päevakord 27.06.2016

Istungi päevakord 27.06.2016 kell 09:00

1. Pärandvaraks oleva õigusvastaselt võõrandatud vara kompensatsiooninõude esitamine.

Ettekandja : Riina Männiste

2. Nõudest loobumine.

Ettekandja : Riina Männiste

3. Rakvere Põhikooli koolitöötajate koosseisu kooskõlastamine 2016/2017.õppeaastaks.

Ettekandja : Kairit Pihlak

4. Rakvere Reaalgümnaasiumi koolitöötajate koosseisu kooskõlastamine 2016/2017.õppeaastaks.

Ettekandja : Kairit Pihlak

5. Rakvere Täiskasvanute Gümnaasiumi koolitöötajate koosseisu kooskõlastamine 2016/2017.õppeaastaks.

Ettekandja : Kairit Pihlak

6. Rakvere Gümnaasiumi koolitöötajate koosseisu kooskõlastamine 2016/2017. õppeaastaks.

Ettekandja : Kairit Pihlak

7. Rakvere linnavalitsuse 30.juuni 2014 määruse nr 2 "Rakvere linnas tegutsevatele erahuvikoolidele antava toetuse arvutamise juhend" muutmine.

Ettekandja : Kairit Pihlak

8. Erahuvikoolidele eraldatava toetuse taotlemise aluseks oleva Ra kvere linna tellimuse kinnitamine 2016/2017 õppeaastaks.

Ettekandja : Kairit Pihlak

9. Rakvere Kultuurikeskuse struktuuri, töötajate koosseisu ja palgaastmete kinnitamine.

Ettekandja : Kairit Pihlak

10. Riigihanke korraldamine Rohuaia tänava osalise remondi teostaja leidmiseks.

Ettekandja : Mihkel Juhkami

11. Lihthanke korraldamine Rakvere linnas Vabriku tn 5 (Rahvaaed) mänguväljaku rekonstrueerimiseks.

Ettekandja : Rainer Miltop

12. Side tn 10a kinnistu ning sellega piirneva tänavaala detailplaneeringu kehtestamine.

Ettekandja : Mihkel Juhkami

13. Kondivalu linnaosas asuvate tänavarajatiste teenindamiseks vajalikele maaüksustele nime ja sihtotstarbe määramine.

Ettekandja : Rainer Miltop

14. Lepiku linnaosas asuvate tänavarajatiste teenindamiseks vajalikele maaüksustele nime ja sihtotstarbe määramine.

Ettekandja : Rainer Miltop

15. Mõisavälja linnaosas asuvate tänavarajatiste teenindamiseks vajalikele maaüksustele nime ja sihtotstarbe määramine .

Ettekandja : Rainer Miltop

16. Palermo linnaosas asuvate tänavarajatiste teenindamiseks vajalikele maaüksustele nime ja sihtotstarbe määramine.

Ettekandja : Rainer Miltop

17. Seminari linnaosas asuvate tänavarajatiste teenindamiseks vajalikele maaüksustele nime ja sihtotstarbe määramine.

Ettekandja : Rainer Miltop

18. Õpetaja heinamaa linnaosas asuvate tänavarajatiste teenindamiseks vajalikele maaüksustele nime ja sihtotstarbe määramine.

Ettekandja : Rainer Miltop

19. Tänavarajatiste teenindamiseks vajalikele maaüksustele nime ja sihtotstarbe määramine .

Ettekandja : Rainer Miltop

20. Linnavara tasuta kasutusse andmine.

Ettekandja : Mihkel Juhkami

21. Mittetulundusühingu Lääne-Viru Jäätmekeskus korralisele üldkoosolekule liikmeõigusi teostava isiku nimetamine .

Ettekandja : Mihkel Juhkami

22. Arvamuse andmine kinnistu Võimla 1 omandamise kohta.