Rakvere linnavalitsuse istungi päevakord 02.05.2016 kell 09.00

Istungi päevakord 2.05.2016 kell 09:00

1. Nõusoleku andmine avaliku ürituse korraldamiseks.
Ettekandja : Riina Männiste
2. Müügikoha hooajalise laienduse kooskõlastamine.
Ettekandja : Riina Männiste
3. Toimetulekutoetuse maksmine.
Ettekandja : Kairit Pihlak
4. Hooldaja ja hooldajatoetuse määramine.
Ettekandja : Kairit Pihlak
5. Vajaduspõhise peretoetuse määramine.
Ettekandja : Kairit Pihlak
6. Avalduse esitamine eestkostja määramiseks.
Ettekandja : Kairit Pihlak
7. Sotsiaalvaldkonna ürituste ja projektide toetuste taotluste esitamine Rakvere linnavolikogu sotsiaalkomisjonile.
Ettekandja : Kairit Pihlak
8. Rakvere linnavolikogule otsuse eelnõu "Nõusoleku andmine alushariduse teenuse ostmiseks" esitamine.
Ettekandja : Kairit Pihlak
9. C. R. Jakobsoni ja Parkali tänavate vahelise ala detailplaneeringule täiendavate kooskõlastamiste vajaduse määramine.
Ettekandja : Rainer Miltop
10. Side tn 10a kinnistu ning sellega piirneva tänavaala detailplaneeringu vastuvõtmine.
Ettekandja : Rainer Miltop
11. Korraldatud jäätmeveoga liitumisest erandkorras vabastamine (Vee 15).
Ettekandja : Rainer Miltop
12. Informatsioon Rakvere Põhikooli riietus- ja dušširuumide rekonstrueerimistööde riigihanke kohta.
Ettekandja : Mihkel Juhkami
13. Rakvere linnavalitsuse 18. aprilli 2016. a korralduse nr 232 „Avaliku suulise enampakkumise korraldamine linnavara võõrandamiseks" muutmine.
Ettekandja : Rainer Miltop
14. Rakvere linnavalitsuse 18. aprilli 2016. a korralduse nr 233 „Avaliku suulise enampakkumise korraldamine linnavara võõrandamiseks" muutmine.
Ettekandja : Rainer Miltop
15. Rakvere linnavalitsuse 18. aprilli 2016. a korralduse nr 234 „Avaliku suulise enampakkumise korraldamine linnavara võõrandamiseks" muutmine.
Ettekandja : Rainer Miltop
16. Rakvere linnavalitsuse 18. aprilli 2016. a korralduse nr 236 „Avaliku suulise enampak kumise korraldamine linnavara võõrandamiseks" muutmine.
Ettekandja : Rainer Miltop
17. Rakvere linnavalitsuse 18. aprilli 2016. a korralduse nr 235 „Linnavara võõrandamine avaliku kirjaliku enampakkumise korras" muutmine.
Ettekandja : Rainer Miltop
18. Linnavara võõrandamiseks korraldatud enampakkumise tulemused .
Ettekandja : Rainer Miltop
19. EELK Rakvere Kolmainu Koguduse pöördumise arutamine.
Ettekandja : Mihkel Juhkami
20. Rakvere Kultuurikeskuse direktori ametisse nimetamine.
Ettekandja : Mihkel Juhkami
21. Eraldise tegemine linnavalitsuse reservfondist .
Ettekandja : Mihkel Juhkami
22. Rakvere Triinu Lasteaia direktori vaba ametikoha täitmiseks korraldatud konkursi vestlusvooru komisjoni moodustamine.